

Scan to open the mobile site


Scan to open the mobile site
PB145
| Voltage | 12/24V |
|---|---|
| Max Current | 24A/9A |
| Flow Rate | 45L/Min |
| Duty Cicle | S2-30Min |
| Inlet/Outlet | 1"-1" |
| Built Filter | Yes |
| Allowed Fluids | Diesel |
| Forbidden Fluids | Gas, Alcohol, Gasoline,Water |
| Cable | 2m+Battery Clip & Fuse |