

Scan to open the mobile site


Scan to open the mobile site
| Voltage | 12/24V |
|---|---|
| Max Current | 24A/13A |
| Flow Rate | 40L/Min |
| Duty Cicle | S2-30Min |
| Inlet/Outlet | 3/4"-3/4" |
| Built Filter | No |
| Allowed Fluids | Diesel |
| Forbidden Fluids | Gas, Alcohol, Gasoline,Water |
| Handle | Yes |
| Cable | 2m+Battery Clip & Fuse |
| Motor Protection | IP55 |