

Scan to open the mobile site


Scan to open the mobile site
| Voltage | 12/24V |
|---|---|
| Max Current | 21A/12A |
| Flow Rate | 40L/Min |
| Duty Cicle | S2-30Min |
| Inlet/Outlet | 3/4"-3/4" |
| Cable | 2m+Battery Clip & Fuse |
| Built Filter | Yes |
| Handle | Yes |
| Allowed Fluids | Diesel |
| Forbidden Fluids | Gas, Alcohol, Gasoline,Water |
| Discharge Hose | Rubber,4m,ф19,1" X 3/4 |
| Suction Hose | 2m,ф25,PVC+ Filter |
| Motor Protection | IP55 |