

Scan to open the mobile site


Scan to open the mobile site
USN-UP230S
| Voltage | 110V, 230V |
|---|---|
| Flow Rate | 25 L/Mi |
| Inlet/Outlet | G3/4" |
| RPM | 2900 |
| Power Watt | 370W |
| Amp | 1.50A |
| Pressure | 1.60BAR |
| Cable | 2m+Schuko Plug |
| Motor Protection | IP55 |
| Features | We are the first supplier of the complete set of adblue pump in China. We have several choices of adblue pump for customers. All of our adblue pumps are designed for a long life-time. |